Komody młodzieżowe

  1. Jaka komoda do pokoju młodzieżowego? 
  2. Komody młodzieżowe w ofercie MARMEX Meble 
  3. Systemowa komoda do pokoju młodzieżowego 
  4. Elegancka komoda młodzieżowa biała 

Komoda do pokoju młodzieżowego to funkcjonalny oraz stylowy element wyposażenia, który nie wymaga dużo miejsca. Atutem komody młodzieżowej są przede wszystkim jej wszechstronne możliwości zastosowania. W zależności od konkretnego modelu mebla do wykorzystania pozostają szafki zamykane na drzwiczki, szuflady, a nawet półki. Za pośrednictwem komody większość przedmiotów jest przechowywana w zamknięciu, co doskonale sprawdza się w przypadku odzieży, ale także bielizny, pościeli, zabawek, zeszytów i innych przyborów szkolnych. Większy blat komody młodzieżowej może zastąpić stolik RTV. Możliwość ustawienia na nim telewizora oszczędza miejsce w pokoju. Taka wielofunkcyjność ma szczególne znaczenie w przypadku pokoju młodzieżowego, z którego nastolatki korzystają zarówno w formie pokoju dziennego, jak i sypialni.  

Podczas wyboru idealnej komody do pokoju młodzieżowego uwagę powinny zwracać nie tylko wygląd i cena mebla, ale także jego jakość. Warto brać pod uwagę opinie na temat producenta oraz informacje na temat jakości zastosowanych w komodzie materiałów. Solidna komoda młodzieżowa może posłużyć przez długie lata, z biegiem czasu nie tracąc na swojej estetyce i funkcjonalności. Warto zatem zapoznać się z ofertą firmy MARMEX, która od 2007 roku zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości mebli innych, zaufanych producentów.  

Jaka komoda do pokoju młodzieżowego

Odpowiednio zaaranżowany pokój młodzieżowy sprzyja dobremu samopoczuciu nastolatka. Gwarantuje możliwość wypoczynku, nauki oraz rozmaite formy spędzania czasu wolnego. We wszystkich tych czynnościach szczególną rolę odgrywa umeblowanie pokoju. Podczas wyboru komody młodzieżowej warto wziąć pod uwagę nie tylko kubaturę wnętrza, ale również indywidualny gust oraz preferencje swojego dziecka. Wielkość oraz pojemność komody należy dopasować do ilości i rodzaju przedmiotów, które mają być w niej przechowywane. Jeśli komoda stanowi część zestawu mebli młodzieżowych, wśród których znajduje się także szafa, regał i inne meble służące przechowywaniu, wielkość komody nie musi być znacząca. Szeroki wybór komód młodzieżowych w ofercie sklepu internetowego MARMEX pozwala na wybór mebla odpowiedniego dla wystroju danego wnętrza. Komody młodzieżowe o zróżnicowanym designie oraz kolorystyce gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przed zakupem konkretnego modelu komody warto zwrócić uwagę na jej szczegóły. Może być to na przykład wysokość nóżek mebla, zakres wysuwania się szuflad, rodzaj zastosowanych uchwytów w szafkach czy też rodzaj materiałów, z jakich wykonana jest komoda.  

Komody młodzieżowe w ofercie MARMEX Meble 

Bogaty asortyment sklepu internetowego MARMEX uwzględnia uniwersalne komody młodzieżowe zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Meble posiadają wysokogatunkowe okucia, pojemne szafki oraz szuflady. W zależności od potrzeb można wybrać duże komody wielodrzwiowe lub małe komódki z szufladami oraz półkami. Meble z płyty laminowanej charakteryzuje lekkość, a zatem większa mobilność. Nie można przy tym odmówić im trwałości, ponieważ komody młodzieżowe posiadają obrzeża zabezpieczone okleiną ABS. Trwałość oraz wysoki komfort użytkowania gwarantują złącza mimośrodowe i szuflady z prowadnicami rolowymi.  

Szczególnie w przypadku komód młodzieżowych duże znaczenie ma oryginalna kolorystyka i niepowtarzalny styl. Różnokolorowe fronty komód są gładkie lub z dodatkowymi zdobieniami, na przykład grawerowane. Do wyboru pozostają komody o gładkich, jednokolorowych frontach, ale także z inspirowanymi różnymi gatunkami drewna deseniami. Zróżnicowana stylistyka pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wystroju wnętrza. Można postawić na proste, geometryczne formy lub nieco bardziej skomplikowane kształty. Niektóre warianty komód posiadają nawet efektowne podświetlenie LED. Dzięki niemu można lepiej wyeksponować na półkach ozdobne przedmioty, takie jak kolekcja figurek, płyty muzyczne czy gry. W zależności od designu mebli można wybrać uchwyty szafek i szuflad o różnym kształcie: z tworzywa sztucznego, drewniane lub metalowe. Dostępne są także fronty komód bez uchwytów, które zastąpiono nowoczesnymi z podchwytami. To idealne rozwiązanie dla pokoju urządzonego w stylu nowoczesnym.  

Systemowa komoda do pokoju młodzieżowego 

Modne, tanie i nowoczesne komody młodzieżowe często stanowią część całych zestawów mebli do pokoju młodzieżowego. Sprzedaż w zestawie jest zwykle bardziej opłacalna i komody mają dzięki temu znacznie atrakcyjniejsze ceny. Zamówione w zestawie meble trafiają w paczkach do samodzielnego montażu pod wskazany adres. W zestawie do montażu znajdują się niezbędne okucia oraz czytelne instrukcje. Dzięki temu komoda do pokoju młodzieżowego może zostać złożona bezpośrednio w domu albo mieszkaniu. Zmniejsza to ewentualne problemy z transportem, wnoszeniem mebla na wysokie piętro czy manewrowaniem nim w wąskich przejściach i korytarzach. 

Zwykle zestaw mebli z komodą do pokoju młodzieżowego stanowi system składający się z kilku lub kilkunastu mebli o różnych bryłach. Wszystkie elementy posiadają idealnie spójną stylistykę, gwarantując estetyczny efekt. Dotyczy to kształtu, wielkości, kolorystyki oraz designu detali. Dzięki temu meble dobrze wyglądają ustawione przy sobie na wzór meblościanki, ale również rozstawione wzdłuż wszystkich czterech ścian pokoju młodzieżowego.  

Elegancka komoda młodzieżowa biała 

Wystrój pokoju młodzieżowego stanowi kwestię indywidualną. Przede wszystkim powinien odpowiadać nastolatkowi, do którego należy pokój. W ostatnich latach bardzo modna aranżacja to meble o prostej formie i jasnej kolorystyce. Białe meble optycznie powiększają kubaturę wnętrza, gwarantują także większą swobodę w kolorystycznym doborze dodatków i dekoracji do pokoju młodzieżowego. Do takiego zestawu szczególnie dobrze pasuje komoda młodzieżowa biała. W ofercie MARMEX znajdują się białe komody o frontach matowych i połyskujących. Można wybrać jednolicie białą komodę lub estetyczne zestawienie kolorystyczne bieli na przykład z antracytem, różem albo błękitem.