Garderoby do pokoju

W tej kategorii znajdziesz ciekawe meble do przedpokoju lub wiatrołapu. Wybierać możesz z gotowych zestawów, albo zakupić pojedynczą szafę, komodę, szafkę na buty, wieszak czy lustro. Każda garderoba do przedpokoju zaprojektowana jest w taki sposób, aby pomieścić maksymalnie dużą liczbę odzieży i obuwia, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich gabarytów mebli. Istotna jest zwłaszcza mała głębokość, która pozwala na wstawienie garderób nawet do niewielkich pomieszczeń. Jest to możliwe dzięki rozwiązaniom takim jak np.: zastosowanie wysuwanych wieszaków lub płytszych półek i szuflad w komodach.

Miejsce na odzież wierzchnią

Po każdym powrocie z pracy czy spacerze, konieczne jest "odłożenie" płaszcza lub kurtki do szafy w przedpokoju. Jest to tym ważniejsze w okresach jesienno-zimowych, gdzie warunki atmosferyczne wymuszają konieczność osuszania odzieży. Wkładanie mokrych rzeczy do szafy pokojowej, nie byłoby dobrym posunięciem. Najlepszym sposobem na osuszenie swoich rzeczy są panele naścienne wykonane z płyty meblowej, które zaopatrzone są w wieszaki. Mokre płaszcze zawieszone na takich wieszakach, po pierwsze - swobodne wyschną, po drugie - nie zabrudzą ściany. Suche lub osuszone rzeczy, zawiesić można od razu w szafie. W ofercie naszego sklepu, znajduje się kilka bardzo estetycznych wieszaków połączonych z lustrem. Lustra - jako obowiązkowa część garderoby w przedpokoju - wkomponowano także w fronty szaf w kilku zestawach (np. Selene, Green, Bis).

Miejsce na buty

Szafki na buty powinny być funkcjonalne, pojemne i łatwe w utrzymaniu czystości. Jeśli chodzi o funkcjonalność, świetnym wariantem jest zastosowanie frontów uchylnych z uchylnymi półkami. Takie bardzo praktyczne fronty, posiada np. szafka w systemie Orlando w kolorze dąb sonoma. Dostęp do pantofli czy innych płaskich butów, jest bardzo szybki. Wysokie damskie kozaki, znajdą swoje miejsce w wyższych szafkach, a mocowanie półek kod kątem oraz brak frontów w niektórych szafkach, pozwoli na łatwe utrzymanie czystości półek i szybsze osuszanie się obuwia.

Miejsce do siedzenia

O praktyczności naszych garderób do przedpokoju z pewnością przekonasz się wtedy, gdy w czasie "mocowania się" z butem lub sznurowania go, będziesz mógł swobodnie usiąść na szafce na buty. Takie miejsce na wysokiej na ok 40 cm szafce lub komodzie, okaże się również bardzo praktyczne dla rodziców pomagających swoim pociechom w zakładaniu obuwia. Dla wygody i komfortu, oferujemy też siedziska na szafki - przykładem niech będzie garderoba Ksawery, która w opcji posiada siedzisko o grubości 6 cm.

Garderoby to nie tylko meble do przedpokoju

Przechowywanie odzieży w sposób bardzo wygodny i przemyślany, umożliwiają też oferowane w naszym sklepie systemy szaf z zagospodarowaniem narożnika. Szafy tego typu, to idealne rozwiązanie do specjalnie przeznaczonych pod garderoby pomieszczeń. Warto zapoznać się z Garderobami Optimo i sprawdzić, jak wygodnie poukładać koszule, spodnie, ręczniki, buty i bieliznę. Każde miejsce będzie dobrze wykorzystane, a rozwiązania w nich zastosowane pomogą w szybkim wyborze kreacji każdego dnia.