Materace 80x195 do łóżka

Dążąc do stworzenia idealnej przestrzeni do wypoczynku, należy zwrócić szczególną uwagę na łóżko. Materace 80 × 195, jakie oferujemy w sklepie Marmex, to przedmioty wysokiej jakości, po które warto sięgnąć, gdy poszukujesz czegoś uniwersalnego. Każdy produkt z naszej oferty w tym rozmiarze to wyrób trwały, estetyczny i zróżnicowany pod względem składu i funkcji. Dzięki temu możesz jeszcze skuteczniej dopasować taki rodzaj wypełnienia, który będzie spełniał Twoje oczekiwania!

Jakie materace 80 × 195 mamy w ofercie?

Dbamy o to, aby oferta Marmex obejmowała wiele produktów wykonanych z wysokiej klasy materiałów, opracowanych pod kątem wygody, łatwości do utrzymania w czystości i higieny, dzięki czemu można poprawić jakość swojego snu. Oferujemy proste materace 80 × 195 piankowe o dużej miękkości i elastyczności, dające równomierne podparcie dla całego ciała. Możesz też wybrać te z matą kokosową lub lateksową – zwiększającą twardość – a także ze sprężynami bonelowymi – również dostępne w wersji z dodatkowym wkładem zapewniającym utwardzenie podłoża.

Jak wybrać odpowiedni materac 80 × 195?

Rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie komfort snu i przyzwyczajenia, których nabrałeś przez lata. Dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć materac 80 × 195 o standardowym rozmiarze, który pasuje do większości pojedynczych łóżek. To rozwiązanie dobre dla dzieci i nastolatków, a także osób dorosłych o wzroście mniejszym niż 180 cm i szczupłej budowie ciała – a to z uwagi na szerokość wynoszącą 80 cm. Dodatkowy wkład z lateksu zwiększa twardość, ale zapewnia też większą elastyczność, z kolei kokosowy jest idealny dla alergików lub osób, które dużo pocą się podczas snu i potrzebują rozwiązania, które zmniejszy zagrożenie namnażania się grzybów i bakterii wewnątrz.

Postaw na porządny materac do domu, hotelu czy pensjonatu!

W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele rozmiarów, które pozwolą Ci idealnie umeblować sypialnię. Materac 80 × 195 to uniwersalne rozwiązanie pasujące do najprostszych jednoosobowych łóżek, które świetnie sprawdzi się w pokoju nastolatka, gościnnym, ale też w hotelu czy pensjonacie!