Materace 80x200 do łóżka

Dbamy o to, aby stale uzupełniać nasz asortyment o wysokiej jakości produkty, które pomogą Ci w umeblowaniu sypialni. Materace 80 × 200 są przede wszystkim uniwersalne. Sprężynowy w wersji kieszeniowej, piankowy, gruby i twardy, średni, a może nawierzchniowy – który z nich będzie dobrym wyborem do łóżka? Wiele zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb – dlatego umożliwiamy Ci najlepsze dopasowanie, zapewniając dużą różnorodność wyrobów w sklepie.

Standardowy rozmiar materaca 80 × 200 – gdzie się sprawdzi?

Oferujemy przede wszystkim wyroby o wymiarach spełniających wymagania większości naszych użytkowników. Materace 200 × 80 do łóżka są polecane jako standardowe wyposażenie jednoosobowej sypialni. To dobry wybór w przypadku osób, które mają mniej niż 185 cm wzrostu i klasyczną sylwetkę. Dlatego też nasz asortyment dobrze sprawdza się w hotelowych pokojach, pensjonatach i pomieszczeniach dla gości oraz nastolatków. Kupując model piankowy, możesz zadbać o podparcie dla całego ciała, idealne w przypadku lżejszych ludzi, a w razie potrzeby stosować cienki, twardy toper, czyli nawierzchniowy wariant utwardzający łóżko.

Jakie wypełnienie mają nasze materace 80 × 200?

Oferujemy kilka rodzajów wkładów, które odsłonią się przed Tobą, gdy rozsuniesz pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny. Dodatkową opcją – utwardzającą lub uelastyczniającą, do położenia na ten bazowy, jest cienki materac nawierzchniowy 80 × 200. Z podstawowych zazwyczaj wybierzesz:

- bonelowy,

- kieszeniowy,

- piankowy.

Dodatkowo występują one w wersjach mieszanych – ze specjalnymi wkładami: kokosowym czy lateksowym. Mają one szczególne właściwości – kokos dba o właściwą cyrkulację powietrza i utrudnia namnażanie się bakterii w łóżku, lateks utwardza, ale i uelastycznia. Kupując dobry materac do łóżka 80 × 200, powinieneś poznać właściwości każdego z tych materiałów, aby porównać je ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Jak wybrać najlepsze wypełnienie materaca?

Pierwsza kwestia to wytrzymałość. Np. materac sprężynowy 80 × 200 bonelowy jest wskazany dla użytkowników o większej masie ciała, bo zapewnia im lepsze podparcie, a samo wypełnienie nie niszczy się zbyt szybko pod wpływem ciężaru. Z kolei kieszeniowy to wersja najlepsza dla tych, którzy szukają czegoś, co zapewni ich kręgosłupowi solidne podparcie podczas snu, zwłaszcza przy schorzeniach i problemach bólowych. Jest też mata kokosowa, która ułatwia utrzymanie higieny łóżka – szczególnie gdy dużo się pocisz w nocy – a także dba o odpowiednio twarde podłoże. Model lateksowy to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort wypoczynku, sprężystość i miękkość posłania, a przy tym jego wytrzymałość na odkształcenia.

Cienki czy gruby materac – jaki wybrać?

Pamiętaj o tym, że twardy materac 80 × 200 może okazać się mało komfortowy, jeśli kupujesz go do pensjonatu lub hotelu. Dlatego warto mieć też lateksowy nawierzchniowy, średnio twardy, który sprawia, że ciało znajduje lepsze oparcie, szczególnie podczas ruchu. Skontaktuj się z nami, jeśli masz problem z wyborem właściwej opcji. Wśród wielu różnych artykułów o tak rozmaitych wypełnieniach nie jest łatwo zdecydować się na ten konkretny. Chętnie doradzimy, jaki model nabyć, aby cieszyć się jego funkcjami każdej nocy przez kolejne lata!