O firmie


Firma MARMEX Meble zajmuje się produkcją i dystrybucją mebli skrzyniowych. W swojej ofercie posiadamy bogatą gamę wyrobów mebli pokojowych, systemowych, meblościanek, młodzieżowych, sypialnianych, tapicerowanych, szaf przesuwnych, mebli do przedpokoju, stołów i krzeseł, łóżek dla dzieci.

Firma powstała w 2007 roku i zajmuje się głównie sprzedażą mebli przez Internet na terenie całej Polski oraz w wybranych krajach Unii Europejskiej.

Sprzedaż oferowanych przez naszą firmę produktów opiera się na wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi, solidnymi i wiodącymi producentami mebli takimi jak:

GiB Meble, Dolmar Meble, Domel Meble, Meblar, Szynaka Meble, Restol, ML Meble, Fadome, Bog-Fran, Jarstol, Furnival, Unique, Meble Skąpski, My Lullaby.

Meble dostarczamy własnym transportem, co zmniejsza ryzyko powstania uszkodzeń. W przypadku drobnych zamówień korzystamy z usług firm kurierskich. Oprócz sklepu internetowego prowadzimy sprzedaż poprzez serwis Allegro.pl dzięki któremu zebraliśmy ponad 7500 pozytywnych komentarzy http://allegro.pl/show_user.php?uid=6622747

Misją przedsiębiorstwa jest dostarczanie wysokiej jakości mebli w możliwie atrakcyjnych cenach do jak największej grupy klientów. Firma dba o dobro i zadowolenie klientów dlatego staramy się dostosować odpowiednie produkty do ich potrzeb. W naszej firmie mogą Państwo liczyć na fachową i  miłą obsługę oraz na bezproblemowe i terminowe realizowanie zamówień.

Wszystkie meble, które posiadamy w swojej ofercie są nowe i posiadają gwarancję.