Stoły do jadalni - nowoczesne stoły kuchenne

Stół do kuchni o odpowiednio dużym rozmiarze i w stylu pasującym do Twojego wnętrza to zdecydowanie jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Umożliwia realizację tego, co w każdego rodzinie pogłębia więzi – wspólnych posiłków. Dzięki szerokiej ofercie nowoczesnych stołów Marmex możesz dopasować taki model mebla, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalnym oraz estetycznym, nie przepłacając!

Stół do jadalni wymiary

Marmex oferuje stoły do jadalni w wielu rozmiarach, które z pewnością uda się dopasować do rozmiaru pomieszczenia oraz liczby domowników. To przede wszystkim stoły małe – o wymiarze 120x80 cm. Mogą one zmieścić nawet do 6 osób – z czego 4 wygodnie usiądą przy dłuższych krawędziach, mając po 60 cm przestrzeni dla siebie, co w zupełności wystarcza do swobodnego użytkowania. Taki stół wykorzystuje się zwykle w domach z sześcioma domownikami, ale również tam, gdzie mieszka jedynie 4 lub 5 osób – przysunięcie stołu do ściany nieco ogranicza liczebność użytkowników, ale pozwala lepiej dopasować stół do dostępnego metrażu jadalni. Marmex posiada również stoły w rozmiarze 160x90 cm, doskonałe do urządzenia jadalni lub kuchni o nieco większych możliwościach przestrzennych.

Stół rozkładany do jadalni – idealna opcja dla każdego domu

Nasze nowoczesne stoły kuchenne to nie tylko niepowtarzalny design, ale również maksymalna funkcjonalność, wyrażona przede wszystkim w możliwości rozkładania blatu w celu zwiększenia jego powierzchni. Stół do jadalni rozkładany wybierają głównie osoby, które przy urządzaniu domu biorą pod uwagę nie tylko codzienne użytkowanie jadalni przez domowników, ale również okazjonalne spożywanie w niej posiłków z dodatkowymi gośćmi. Zazwyczaj stoły takie umieszcza się w jadalniach, w których na co dzień potrzeba trochę więcej przestrzeni, a mniej miejsc siedzących. W przypadku rodzinnych uroczystości można wyciągnąć dodatkowe krzesła i rozłożyć blat, robiąc miejsce dla dwóch czy czterech dodatkowych osób. Przestrzeń jadalni jest wtedy nieco zmniejszona, ale jako rozwiązanie tymczasowe stół rozkładany sprawdza się wyśmienicie. Nowoczesne stoły do jadalni z funkcją rozłożenia blatu to obecnie jeden z najchętniej wybieranych produktów w naszym sklepie.

Nowoczesne stoły do kuchni i jadalni – ciekawy design

W stołach Marmex klienci najbardziej cenią sobie unikalny design. Podczas projektowania skupiamy się przede wszystkim na klasycznych, ponadczasowych formach. Wychodzimy z założenia, że stół ma być solidną, uniwersalną bazą, do której można z łatwością dopasować różnorodne krzesła, czyniąc aranżację jadalni jeszcze bardziej typową dla danego stylu. Dzięki solidnym, sprawdzającym się na przestrzeni lat fasonom naszych stołów, wybór kolorowych krzeseł staje się czystą, kreatywną przyjemnością. Zdecydowaną większość stołów z naszej oferty można wykorzystać we współczesnych aranżacjach – od stylu skandynawskiego, przez loftowy, aż po klasyczny czy prowansalski. Modne stoły do jadalni o nietypowym kształcie stelaża, czy z charakterystycznie rozkładanym blatem, to nasza propozycja dla indywidualistów, którzy mają swój własny pomysł na urządzenie niepowtarzalnego wnętrza i chcą go zrealizować z meblami Marmex.

Stoły kuchenne – jakie wybrać?

Ponadczasowe i piękne stoły kuchenne Marmex charakteryzują się przede wszystkim solidnym wykonaniem z wysokiej jakości płyty meblowej o odpowiedniej grubości i wykończeniu, które nadaje mu pięknego koloru, faktury i połysku. W kuchniach, w których istnieje możliwość wydzielenia komfortowego kącika jadalnianego, zdecydowanie warto to zrobić, wykorzystując stylowe stoły z naszych kolekcji. Wspólne śniadania, obiady czy nawet gry planszowe w kuchni to dla każdej rodziny świetna okazja do integracji i spędzania ze sobą czasu, nawet w zabieganym dniu. Stół do kuchni powinien charakteryzować się przede wszystkim dużą wytrzymałością, dlatego polecamy produkty Marmex, w których zadbaliśmy o detale wpływające na jak najbardziej satysfakcjonujące użytkowanie mebli nawet w warunkach kuchennych, w których narażone są na częstsze czyszczenie.

Stół drewniany do jadalni – duża różnorodność kolorów

Drewno to najchętniej wykorzystywany motyw w urządzaniu wnętrz i to już od dziesiątek lat. Zmieniają się jednak upodobania użytkowników w zakresie kolorystyki wykończenia drewnianych mebli, takich jak stoły do jadalni, oraz ich fasonów. Coraz chętniej stawia się na solidne, klasyczne formy – z prostokątnymi blatami i szerokimi, mocnymi nogami, które idealnie wpisują się w koncepcję wielu wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym. Piękne wykończenie, jakim charakteryzują się nasze stoły do kuchni w kolorze białym, kraft, jesion, dąb, hikora czy jakiekolwiek inne, pozwoli jeszcze lepiej dopasować poszczególne meble do aranżacji wnętrza jadalni lub kuchni. Jasne meble polecamy w szczególności do pomieszczeń prowansalskich lub nowoczesnych, urządzonych w bieli, pastelach czy w innych ciekawych połączeniach kolorystycznych, natomiast ciemne głównie do wnętrz loftowych lub klasycznych.

Stoły do jadalni – niepowtarzalne style

Wszystkie stoły z oferty Marmex charakteryzują się szeroką gamą sposobów wykończenia, którą dopasowujemy specjalnie do potrzeb indywidualnych klientów. Zachęcamy do wyboru konkretnego modelu stołu do jadalni lub kuchni i sprawdzenia, czy jest on dostępny w wybarwieniu, które najlepiej będzie odpowiadało wystrojowi Twojego pomieszczenia. Spośród produktów w naszym asortymencie z pewnością uda się wybrać właściwy design, sposób rozkładania oraz rozmiar stołu, a następnie dostosować go do charakterystyki konkretnego wnętrza. Zainspiruj się naszymi meblami i stwórz dokładnie taką aranżację, o jakiej marzysz – za niewielkie pieniądze. Stół drewniany do jadalni w postaci rozkładanej ławy może okazać się strzałem w dziesiątkę właśnie dla Twojego wnętrza!

Ławostół – minimalistyczne rozwiązanie 

Ławostoły z oferty Marmex to szczególne rozwiązania, polecane do domów i mieszkań, w których istotne jest urządzenie funkcjonalnego kącika do spożywania posiłków w części wypoczynkowej. Są to niewielkie stoliki przypominające niegdysiejsze bardzo popularne ławy, które z powodzeniem można wykorzystać jako stoliki kawowe przy kanapach. Po rozłożeniu blat zwiększa swoją powierzchnię, możliwe jest również podniesienie go w niektórych modelach. Dzięki temu można zyskać bardzo wygodne miejsce, przy którym można wraz z gośćmi usiąść przy popołudniowej herbacie na wygodnych sofach i fotelach, jednocześnie biesiadując i wypoczywając. Zachęcamy do inspirowania się meblami z oferty Marmex i urządzania wnętrz swoich kuchni, jadalni i salonów, bardzo ściśle dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie oszczędzanie nie tylko przestrzeni w domu, ale również pieniędzy. Dlatego też wśród naszych stołów z pewnością znajdziesz takie modele, które z powodzeniem zmieszczą się w Twoim budżecie przeznaczonym na ten cel! Nowoczesne stoły do jadalni Marmex czekają, aż zdecydujesz się zaprosić je do swojego nowego domu!