Pokoje dziecięce to zabawa kolorami, fakturami i detalami, można więc wreszcie popuścić wodze fantazji. Podstawą każdego pomieszczenia są ściany oraz meble, dlatego też zanim cokolwiek zaczniemy, dobrze jest przemyśleć całą kompozycję. Obecnie większość producentów oferuje specjalne zestawy dedykowane pokojom dziecięcym, nie trzeba więc zastanawiać się nad tym jak wkomponować w bajkowe wnętrze klasyczną szafę i kolorowe regały dla dzieci. W sklepie Marmex oferujemy Państwu meble dziecięce wykonane z trwałych i przede wszystkim nietoksycznych materiałów. Wszystkie elementy zestawu mebli dla dzieci są też bardzo bezpieczne i stabilne. Oczywiście równie ważne są też kwestie estetyczne, dlatego przygotowaliśmy zestawy w wielu różnych opcjach kolorystycznych i tematycznych. Meble z motywem afrykańskich zwierząt, pszczółek, rybek czy wreszcie o pastelowych kolorach, umożliwiających samodzielne dobranie dodatków. Wszystkie te propozycje już na Państwa czekają. W skład naszych systemów wchodzą takie elementy jak łóżeczko, komoda, szafa, regał i skrzynia na zabawki.

Wyposażenie przyjazne najmłodszym. Do wykonania każdego kompletu zostały wykorzystane bezpieczne, nietoksyczne materiały, odznaczające się przy tym solidnością, dzięki czemu doskonale sprawdzają się przy codziennej opiece nad najmłodszym członkiem rodziny.

Sypialnia malucha w dowolnym stylu. Oferowane przez nas wyposażenie sypialni dla najmłodszych występuje w wielu wersjach kolorystycznych, od tradycyjnego różu i błękitu po neutralne kolory, pasujące zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.