Garderoby młodzieżowe

Garderoby młodzieżowe

W królestwie nastolatka musi zmieścić się wiele rzeczy. Oprócz odzieży codziennej i sezonowej w pokoju trzeba przechować także sprzęt sportowy czy inne akcesoria związane z dziecięcymi zainteresowaniami. Dostępne w naszym sklepie garderoby młodzieżowe to duże i przestronne szafy, których pojemne wnętrza ułatwią zachowanie porządku. Meble zachwycają funkcjonalnością oraz nowoczesnym i stylowym designem.

Garderoba młodzieżowa z półkami zewnętrznymi

Meble do przechowywania powinny być duże i praktyczne. Jednym z przestronniejszych mebli jest szafa garderobiana oparta na kwadratowej podstawie. Długość jej boków to 135 cm. Aby w pełni wykorzystać jej potencjał, na zewnątrz umieszczono dodatkowe półki. Dzięki temu mimo sporych gabarytów garderoba młodzieżowa przypomina elegancki regał.

Równie funkcjonalne jest jej wnętrze. Po otwarciu drzwiczek można wejść do środka. Są tam wieszaki do powieszenia ubrań, liczne półki i szuflady. Wolna przestrzeń pozwala na komfortowe korzystanie z mebla. Dodatkowym plusem jest możliwość zamontowania oświetlenia.

Narożna szafa – garderoba młodzieżowa

Kolejnym pomysłowym rozwiązaniem jest wykorzystanie do przechowywania mebli o nietypowych kształtach. Narożna szafa sprawdzi się jako garderoba młodzieżowa. Oferujemy zestawy mebli, w których obok drążka do powieszenia odzieży znajdują się także praktyczne półki. Tego typu komplet może składać się z dwóch lub nawet czterech elementów.

Polecamy te produkty do pokoju, w którym nie ma dużo miejsca, a pozostają wolne rogi. Umieszczenie szaf w jednym z kątów pozwala na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Szuflady zewnętrzne i dodatkowe szafki sprawiają, że meble te z powodzeniem zastąpią kilka innych. Zakup kompletu wiąże się więc z dużą oszczędnością.

Garderoba do pokoju młodzieżowego z nadstawką

W małych i ciasnych wnętrzach liczy się każdy dodatkowy metr kwadratowy. Dlatego narożna garderoba do pokoju młodzieżowego z nadstawką to znakomity pomysł na powiększenie powierzchni użytkowej. Mebel dzięki dodatkowej górnej szafce jest wyższy i bardziej pojemny. Jednocześnie nie zajmuje przez to więcej miejsca, ponieważ nadstawka ma taki sam kształt jak szafa.

Wykorzystanie dodatkowego schowka mieszczącego się tuż pod sufitem pozwoli na przechowanie ubrań lub innych wielkogabarytowych rzeczy. Najczęściej nastolatek nie korzysta z nich na co dzień. Taki mebel najlepiej prezentuje się w wysokich pomieszczeniach. Nie przytłacza wtedy pokoju i pomimo znacznych rozmiarów prezentuje się lekko i nowocześnie.

Praktyczne garderoby młodzieżowe

Zadbaliśmy o to, by oferowane przez nas meble były praktyczne. Garderoby młodzieżowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przechowania dużej ilości ubrań, książek i innych akcesoriów. Przestronne wnętrza szaf dzięki przemyślanemu projektowi pomogą w zachowaniu porządku w pokoju Twojego nastoletniego dziecka. Półki zewnętrzne można przeznaczyć na książki i podręczniki. Dzięki temu jedna szafa może zastąpić prawie cały system modułowy czy meblościankę z regałem.

Kolejną zaletą mebli są nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne – szuflady na prowadnicach rolkowych czy wysokiej jakości płyty meblowe. Takie elementy bezpośrednio wpływają na wieloletni czas użytkowania i solidność sprzętów.

Stylowe i designerskie garderoby

Meble dla nastolatków powinny się świetnie prezentować. Dlatego garderoby mają oryginalną i estetyczną formę. Niektóre pochodzą z nowoczesnych systemów modułowych przeznaczonych dla nastolatków. Dlatego świetnie prezentują się w sąsiedztwie innych mebli młodzieżowych dostępnych w naszym sklepie.

Ich kolorystyka uwzględnia najnowsze trendy. W ofercie znajdziesz zarówno produkty z elementami szarości oraz grafitu, jak i w intensywniejszych odcieniach, np. morskim. Kolorowe akcenty towarzyszą białym lub drewnopodobnym płytom meblowym. Całość prezentuje się bardzo elegancko.

Stonowana stylistyka białych szaf narożnych sprawia, że pasują do większości aranżacji. Niezależnie od tego, który typ garderoby wybierzesz, z łatwością dopasujesz ją do wystroju pokoju Twojej nastoletniej pociechy.