Łóżka młodzieżowe podwójne

  1. Wygodne łóżko młodzieżowe podwójne
  2. Aranżacja pokoju młodzieżowego z łóżkiem podwójnym
  3. Rozkładane łóżko dwuosobowe młodzieżowe – dlaczego warto?
  4. Klasyczne łóżko młodzieżowe dwuosobowe
  5. Łóżko podwójne młodzieżowe – nasza oferta
  6. Łóżko młodzieżowe podwójne z szufladami
  7. Łóżko młodzieżowe dwuosobowe piętrowe

 

Wygodne łóżko młodzieżowe podwójne 

Podczas wyposażania pokoju młodzieżowego pojedyncze łóżka nie zawsze stanowią najlepsze rozwiązanie. W niektórych przypadkach warto rozważyć także łóżko młodzieżowe podwójne. Oferta sklepu internetowego MARMEX uwzględnia różnego rodzaju łóżka dwuosobowe młodzieżowe. Posiadamy klasyczne łóżka młodzieżowe podwójne, łóżka piętrowe oraz rozsuwane. Kolorowy, młodzieżowy design łóżek idealnie uzupełnia wystrój pokoju dziecięcego. Niektóre z łóżek stanowią także część mebli systemowych do pokoju młodzieżowego. Można zatem stworzyć dzięki nim spójny, efektowny wystrój wnętrza.  

Aranżacja pokoju młodzieżowego z łóżkiem podwójnym 

W przypadku łóżek podwójnych wybór designu mebli jest podobnie zróżnicowany co w łóżkach pojedynczych. Łóżka podwójne młodzieżowe posiadają różne kształty i wielkości zagłówków, opcjonalne szuflady, półki czy pojemniki na pościel. Zważywszy na bogaty asortyment naszego sklepu internetowego, istnieje możliwość dopasowania łóżka młodzieżowego do niemal każdego wnętrza. W zależności od wyboru konkretnego modelu łóżka podwójnego, mebel ten sprawdzi się zarówno w dużym, jak i bardzo małym pokoju. Ciekawe warianty kolorystyczne łóżek charakteryzują się młodzieżową, radosną estetyką. Meble nie są zatem zbyt poważne i będą podobać się najmłodszym domownikom. Ponieważ wszystkie oferowane przez nas łóżka powstają zgodnie z obowiązującymi normami do produkcji mebli dziecięcych, gwarantują wysoką trwałość, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.  

Rozkładane łóżko dwuosobowe młodzieżowe – dlaczego warto? 

Sprzedaż łóżek podwójnych młodzieżowych stale zyskuje na popularności. W przypadku takim jak pokój młodzieżowy dzielony przez dwójkę dzieci, warto rozważyć podwójne łóżko młodzieżowe. W takiej sytuacji szczególnie dobrze sprawdzi się podwójne rozkładane łóżko młodzieżowe, które zawiera dwa materace o szerokości 80 cm i różnej wysokości. Pozytywne opinie na temat tego rodzaju mebli dotyczą przede wszystkim oszczędności miejsca w bardzo małych pokojach młodzieżowych, z których korzysta dwójka dzieci. Na rozsuwanym, podwójnym łóżku młodzieżowym spokojnie wyśpi się rodzeństwo, które współdzieli jeden pokój.  

Kompaktowość łóżek rozkładanych to nie jedyna ich zaleta. Cena rozsuwanego łóżka podwójnego młodzieżowego jest bardziej atrakcyjna od kosztu dwóch łóżek pojedynczych. W ciągu dnia złożone łóżko zajmuje mniej miejsca, gwarantując dzieciom większą przestrzeń do zabawy i nauki. Nocą mogą natomiast wygodnie wyspać na oddzielnych materacach, mając większe poczucie prywatności niż jednym, współdzielonym łóżku. Łóżko młodzieżowe podwójne to dobra alternatywa także dla jedynaków, u których nocuje kuzynostwo, koledzy lub koleżanki. Na co dzień dziecko może korzystać z pojedynczego materaca, a w przypadku odwiedzin rozkładać na noc jego wysuwaną część.  

Klasyczne łóżko młodzieżowe dwuosobowe 

Jeśli dziecko posiada duży pokój, w którym wolna przestrzeń nie stanowi problemu, można sprawić mu klasyczne łóżko podwójne młodzieżowe. Materac o szerokości choćby 140 cm jest znacznie bardziej wygodny od materaca 80 cm. Dziecko może zyskać znacznie większą wygodę niż podczas snu na łóżku pojedynczym, komfortowo wyciągając ręce oraz nogi. To dobre rozwiązanie w szczególności dla wysokiej, dobrze zbudowanej młodzieży, która potrzebuje długiego i szerokiego materaca. Wbrew pozorom łóżko podwójne młodzieżowe również jest dostępne w młodzieżowej stylistyce. W zależności od wieku i indywidualnych preferencji dziecka można wybrać bardziej dziecięcy i kolorowy lub poważny oraz stonowany design mebla. Uniwersalne łóżko młodzieżowe podwójne, które będzie pasować do dowolnego wyposażenia w pokoju młodzieżowym, to na przykład prosty model z drewna sosnowego. Dobrze sprawdzą się także łóżka z drewnianą ramą pomalowaną na neutralne odcienie czerni, bieli lub szarości.  

Łóżko podwójne młodzieżowe – nasza oferta 

Szeroka oferta łóżek młodzieżowych w naszym sklepie internetowym obejmuje meble wykonane zarówno z płyt laminowanych, jak i stelaży z prawdziwego drewna o atestowanych powłokach lakierniczych. Łóżka z płyt laminowanych zostały dodatkowo wzmocnione okleiną PCV, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, na przykład w wyniku uderzenia. Podobnie z PCV wykonywane są uchwyty szuflad i inne, wystające elementy. Różnorodny design łóżek dotyczy zarówno ich wielkości oraz kształtu, jak i kolorystyki. Dostępne są okleiny o drewnianych deseniach o jasnym, ciepłym wybarwieniu w zestawieniach z różnymi kolorami, na przykład zielonym, fioletowym albo niebieskim.  

Nasze łóżka młodzieżowe podwójne posiadają elementy łączone bezklejowo. Zamiast tego stosowane są w nich połączenia drewniano-mimośrodowe. Dzięki temu łóżka charakteryzują się wyższą trwałością, bez skrzypienia albo chwiania się na nogach. Meble są dostarczane w paczkach pod wskazany adres wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Dzięki temu można złożyć łóżko bezpośrednio w pokoju dziecka, nie borykając się z wnoszeniem mebla o dużych gabarytach do domu albo mieszkania. W zależności od konkretnego modelu łóżka w zestawie znajdują się materace lub należy nabyć je we własnym zakresie. Warto mieć zatem na uwadze, że w przypadku podwójnych łóżek młodzieżowych rozsuwanych dolny materac nie może być wyższy niż 8 cm. Łóżka mają różne rozmiary do wyboru – przykładowo ich szerokość wynosi od 60 do nawet 180 cm. 

Łóżko młodzieżowe podwójne z szufladami  

Szczególnie w łóżkach podwójnych przydatne udogodnienie stanowią pojemne szuflady. Wybierając łóżko młodzieżowe podwójne z szufladami, można zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli, co znacznie poprawia komfort codziennego słania łóżka. Potrzeba niewiele czasu, żeby schować pościel lub zmienić ją na świeżą. Szuflady w skrzyni mogą jednak być wykorzystywane do przechowywania także innych przedmiotów, na przykład ubrań albo zabawek dziecka. Część łóżek młodzieżowych podwójnych z szufladami zawiera dodatkowo półki, na których można układać dowolne przedmioty, takie jak książki lub maskotki pluszowe. W naszej ofercie znajdują się łóżka, które posiadają szuflady z możliwością montażu po wybranej stronie. Gwarantuje to idealne dopasowanie do zaplanowanego wystroju wnętrza w pokoju młodzieżowym. W przypadku łóżek bez szuflad dostępne są modele, do których można dokupić pojemniki na pościel.  

Łóżko młodzieżowe dwuosobowe piętrowe 

Ciekawą alternatywę dla podwójnego łóżka rozkładanego stanowi łóżko młodzieżowe dwuosobowe piętrowe. To nie tylko oszczędność miejsca w małym pokoju dla dwojga dzieci lub nastolatków, ale również oryginalna aranżacja. Dzieci uwielbiają łóżka piętrowe, ponieważ komfortowa przestrzeń pomiędzy dolnym a górnym łóżkiem gwarantuje większą prywatność. Spanie na wysokości to także dodatkowa atrakcja dla młodzieży. Bogaty, różnorodny design łóżek piętrowych obejmuje dodatki w postaci bezpiecznych drabinek, balustrad, szuflad na pościel oraz półek. Łóżko piętrowe w pokoju jedynaka może być wykorzystywane jako połączenie przestrzeni do spania (na górze) i dziennej sofy do siedzenia i wypoczynku (na dole).