Pinio Meble

Szuflada 140x70 Barcelona

309,00
Termin realizacji: 4-6 tygodni
szerokość: 139 cm
wysokość: 18 cm
głębokość: 74 cm
kolor *
wymagane, opcje: 2 wyczyść

Opis

Kolekcja mebli Barcelona to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonania i posiada magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem.

 Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. Barcelona adresowana jest zarówno do pokoików maluszków, jak i starszych dzieci. Dzięki dodatkowym bryłom pozwala cieszyć się meblami od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może jeszcze dłużej. Barcelona nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii: El Rey, La Camiseta, La Prenda czy El Abrigo. Dodatkowo, na specjalne życzenie, Pinio wykona dowolny napis, dzięki czemu możemy w prosty i jednocześnie efektowny sposób, spersonalizować meble naszego dziecka. Kolekcja Pinio Barcelona dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym - białym i ciepłym wanilowym.

System Barcelona

Uniwersalna szuflada do łóżeczek 140 x 70 cm z kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter, Nostalgia w kolorze:

  • biały / perłowym (waniliowy), nostalgia (przecierany)

To wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek. Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie.Wykonana jest z płyty meblowej oraz z litego drewna sosnowego (front). Kolorystycznie dopasowana jest do łóżeczek 120 x 60 z kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter i Nostalgia.