Pinio Meble

Parole komoda

1459,00
Termin realizacji: 4-6 tygodni
szerokość: 110 cm
wysokość: 89 cm
głębokość: 53 cm
  • kolor: biały
kolor uchwytów *
wymagane, opcje: 3 wyczyść
tabliczka z imieniem dziecka *
wymagane, opcje: 2 wyczyść

Opis

Parole to klasyczna, subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży, inspirowana popularnym stylem prowansalskim.

Chcąc dać jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych, zaprojektowaliśmy urocze grafiki, które nadrukowane na drzwiach szafy i komody tworzą niepowtarzalny klimat, zarówno w pokoju niemowlęcia, jak i starszego dziecka. Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym.

System Parole Zobacz kolekcję

Komoda Parole w kolorze:

  • biały (elementy wykończeniowe) + zielony z nadrukiem kokardką / brązowy z nadrukiem konika na biegunach (uchwyty w połączeniu z uroczymi nadrukami)

Posiada jedną szufladę oraz dwoje drzwi. Zarówno szuflada, jak i drzwi są wyposażone w awysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem. Dzięki nim komoda jest cicha i wygodna w użytkowaniu. Wewnątrz znajduje się jedna półka przez całą szerokość komody.Komoda wykonana jest z płyty MDF, półki i boki szuflad z laminatu.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla.Wyposażone jest w dwie szuflady.Dodatkowo, na życzenie, meble są personalizowane imieniem dziecka, imię dziecka proszę podać w informacjach do zamówienia.

Do komody można dokupić demontowalny przewijak, który można personalizować imieniem dziecka.

Do wyboru opcja biała bez nadruku, opcja brązowa z nadrukiem konika na biegunach lub opcja zielona z zieloną kokardką.