Meble Klupś

Komoda z przewijakiem Marsell

761,00 zł
Termin realizacji: 2-4 tygodnie
szerokość: 83 cm
wysokość: 87 (94) cm
głębokość: 53 (73) cm
  • kolor: biały

Produkt jest obecnie niedostępny.

Opis

System mebli dziecięcych Marsell wykonany z drewna sosnowego - naturalnego materiału, który kojarzy się z trwałością i solidnością.

Meble są bardzo oryginalne, solidnie wykonane, posiadają ozdobny wzór na frontach. Zostały pomalowane za pomocą bezpiecznych i ekologicznych lakierów, zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami. Przedstawione na zdjęciach elementy aranżacji (pościele, wypełnienie przewijaka, maskotki itp. )nie są wliczone w cenę mebli.

System Marsell Zobacz kolekcję

Komoda z przewijakiem Marsell w kolorze:

  • biały

Wymiar przewijaka: 70 x 50 cm

Urządzenie pokoju dziecięcego to jedno z najtrudniejszych zadań – wymaga idealnego zgrania tego, co w pokoiku dziecięcym jest niezbędne i po prosu funkcjonalne z tym, co jest ładne i świetnie się prezentuje. Podstawą jest więc praktyczność mająca jednocześnie walory estetyczne na jak najwyższym poziomie. W jaki sposób urządzić pokój dziecięcy, żeby zawsze wszystko mieć pod ręką i nie potykać się co chwilę o różnego rodzaju bibeloty? Najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na minimalizm. Stonowana kolorystyka, trochę współgrających dodatków oraz przede wszystkim jak najbardziej funkcjonalne meble. O ile łóżko i jakaś podstawowa szafa na ubrania to coś całkowicie oczywistego dla przyszłych rodziców, o tyle gdy przychodzi do decyzjo o zakupie przewijaka, najczęściej pojawia się dylemat który model wybrać. Przewijaki w wersji stałej, rozkładanej i tysiąca innych wprost zalewają sklepowe półki, dezorientując rodziców.

My podpowiadamy, że jedną z najlepszych opcji jest komoda z przewijakiem – sam przewijak nie zajmuje zbędnego miejsca, bo jest ustawiony na komodzie, natomiast komoda bezpośrednio pod przewijakiem umożliwia trzymanie pod ręką wszystkich niezbędnych akcesoriów, pieluch i ubranek. Komoda z przewijakiem jest więc maksymalnie praktyczna, a przy tym w odpowiedniej opcji kolorystycznej świetnie sprawdzi się jako jeden z elementów dekoracyjnych, nadających pomieszczeniu charakteru.

Cechy

  • wykonanie z drewna sosnowego + płyta MDF
  • front z ozdobnym rzeźbieniem

System Marsell

Oglądany produkt pochodzi z kolekcji System Marsell. Poniżej inne elementy z tej kolekcji.