Kolekcja

System Jorgen

Producent: Skandica

Styl skandynawski to jeden z najpopularniejszych sposób aranżacji wnętrz, który wraz upływającym czasem nie traci na popularności.

Tak urządzone mieszkanie będzie zawsze wyglądać stylowo i do tego będzie funkcjonalne. Styl skandynawski doskonale łączy się z nowoczesnością, często przełamując jej surowy charakter.

Efektem tej synergii jest nowa kolekcja mebli Skandica Jorgen. To doskonały przykład na minimalistyczne wzornictwo w skandynawskim stylu.

Meble z tej kolekcji cechuje powiew świeżego i lekkiego designu połączonego z maksymalną funkcjonalnością. Meble wchodzące w skład kolekcji Skandica Jorgen to meble bez zbędnych ozdobników o geometrycznych, prostych kształtach. Może się wręcz wydawać, że ich design jest niezbyt wyszukany. Ale to właśnie ta prostota pozwala wpasować je praktycznie do każdego wnętrza.

Ponadto, tak jak większość mebli w stylu skandynawskim, ich głównym zadaniem jest służenie właścicielowi wnętrz. Przede wszystkim mają być pojemne i funkcjonalne, a takie bez wątpienia są meble wchodzące w skład kolekcji Skandica Jorgen.