Pinio Meble

Mini łóżeczko 120x60

729,00
Termin realizacji: 4-6 tygodni
szerokość: 124 cm
wysokość: 97 cm
głębokość: 67 cm
 • kolor: biały
kolor dodatków *
wymagane, opcje: 2 wyczyść
Wybierz materac
 • Materac 11cm / 60cm / 120cm pinio sensitive
  299,00 PLN
 • Materac 8cm / 60cm / 120cm pianka
  92,00 PLN
 • Materac 8cm / 60cm / 120cm pianka + kokos
  115,00 PLN
 • Materac 8cm / 60cm / 120cm pianka + lateks
  140,00 PLN

Opis

Kolekcja Mini to nowoczesny i elegancki zestaw mebli stworzony z myślą o zmieniających się potrzebach rosnącego dziecka.

W skład kolekcji wchodzi wiele interesujących brył, tak aby meble stanowiły wyposażenie pokoju dziecięcego przez długie lata. Niezwykła lekkość, naturalny urok poszczególnych elementów kolekcji wnosi w dziecięce wnętrze inspirujący spokój. Elementy uchwytów zostały płynnie wkomponowane we fronty mebli. Ponadczasowa, pudrowa kolorystyka dodatków powoduje, że meble doskonale komponują się z każdym wnętrzem. Daje to doskonały efekt wizualny. Całości dopełnia cichy system zamykania szuflad oraz drzwi.

System Mini

Łóżeczko 120 x 60 cm z kolekcji Mini przeznaczone dla niemowlaka w kolorze:

 • biały (elementy wykończeniowe) + szarym / różowym (dodatki)

Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko.Boki ze szczebelkami, stelaż oraz kolorowe elementy dekoracyjne łóżeczka wykonane są z litego drewna sosnowego. Szczyty łóżeczka wykonano z płyty laminowanej.

Łóżeczko dostępne jest bez materaca. Łóżeczko może funkcjonować z szufladą. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca, szuflady i barierki.

Do pobrania