My Lullaby

Materac Nasa 20x120x200

833,00 zł
Termin realizacji: 1-3 tygodnie

Opis

NASA

Wkład z nowoczesnej sprężyny kieszeniowej 7 strefowej. Nowatorstwo owych sprężyn polega na tym, że każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszeni, w związku z tym pracuje ona punktowo, a na 1 m2 przypada 270 szt. takich sprężyn, co w efekcie końcowym daje poczucie niesamowitego komfortu nawet w wypadku wypoczynku na jednym materacu osób o zróżnicowanej wadze. Dodatkowo sprężyny ułożone są w 7 strefach o zróżnicowanej twardości, aby optymalnie dopasować się do kształtu i siły nacisku poszczególnych części ciała.

Górna część tego modelu materaca, to 4 centymetrowej grubości płyta pianki termoelastycznej (VISCO, LAZY FOAM). Jest to pianka, która zmienia swoje właściwości pod wpływem temperatury ludzkiego ciała, co daje poczucie niespotykanego komfortu i powierzchniowej miękkości. Pianka poliuretanowa z dołu oraz po bokach materaca. Filc oddzielający sprężynę od lateksu oraz pianki, zwiększający wytrzymałość materaca. Pokrowiec z tkaniny antyalergicznej z zamkiem wszytym w sposób ułatwiający zdejmowanie nadaje się do prania w temperaturze 40 St. C.

Materac za sprawą zastosowanej w nim pianki termoelastycznej daje poczucie niespotykanego komfortu i powierzchniowej miękkości. Wkład 18 cm plus pokrowiec pikowany 2 cm.