My Lullaby

Materac Denver 20x120x200

911,00 zł
Termin realizacji: 1-3 tygodnie

Opis

DENVER

Wkład z nowoczesnej sprężyny kieszeniowej 7 strefowej. Nowatorstwo owych sprężyn polega na tym, że każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszeni, w związku z tym pracuje ona punktowo, a na 1 m2 przypada 270 szt. takich sprężyn, co w efekcie końcowym daje poczucie niesamowitego komfortu nawet w wypadku wypoczynku na jednym materacu osób o zróżnicowanej wadze. Dodatkowo sprężyny ułożone są w 7 strefach o zróżnicowanej twardości, aby optymalnie dopasować się do kształtu i siły nacisku poszczególnych części ciała.

Górna część tego modelu materaca, to 4 centymetrowej grubości płyta perforowanego lateksu zwiększającego komfort i trwałość materaca. Pianka poliuretanowa z dołu oraz po bokach materaca. Filc oddzielający sprężynę od lateksu oraz pianki, zwiększający wytrzymałość materaca. Pokrowiec z tkaniny antyalergicznej z zamkiem wszytym w sposób ułatwiający zdejmowanie nadaje się do prania w temperaturze 40 St. C.

Materac doskonale kumuluje w sobie wszystkie dobre cechy materaca kieszeniowego i lateksowego. Posiada niepowtarzalne walory użytkowe, zapewnia komfort użytkownikom nawet w przypadku