My Lullaby

Materac Dakota 19cm / 180cm / 200cm

652,00 zł
Termin realizacji: 1-3 tygodnie

Opis

DAKOTA

Wkład z nowoczesnej sprężyny kieszeniowej 7 strefowej. Nowatorstwo owych sprężyn polega na tym, że każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszeni, w związku z tym pracuje ona punktowo, a na 1 m2 przypada 270 szt. takich sprężyn, co w efekcie końcowym daje poczucie niesamowitego komfortu nawet w wypadku wypoczynku na jednym materacu osób o zróżnicowanej wadze.

Dodatkowo sprężyny ułożone są w 7 strefach o zróżnicowanej twardości, aby optymalnie dopasować się do kształtu i siły nacisku poszczególnych części ciała. Sprężyna kieszeniowa jest w tym modelu dodatkowo obłożona płytą kokosową z góry oraz wysokiej jakości pianką poliuretanową. Filc oddzielający sprężynę od pianki, zwiększający wytrzymałość materaca. Pokrowiec pikowany z tkaniny antyalergicznej z zamkiem wszytym w sposób ułatwiający zdejmowanie. Możliwość prania pokrowca w temperaturze 40 St. C.

Materac wskazany dla osób lubiących twardsze materace. Warstwa kokosowa nadaje pewnej sztywności materacowi. Może być używany przez osoby ważące znacząco powyżej 100 kg.

Strona przeciwna jest stroną piankową średnio twardą. Wysokość wkładu 17 cm plus pokrowiec pikowany 2 cm.