Pinio Meble

Lara szafka nocna

389,00
Termin realizacji: od połowy stycznia 2020
szerokość: 44 cm
wysokość: 47 cm
głębokość: 40 cm
  • kolor: biały

Opis

Lara to doskonale skomponowany zestaw mebli dziecięco-młodzieżowych, stworzony z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez dziecko.

Dowodzą temu wchodzące w jego skład bryły począwszy od łóżeczka dla niemowlęcia, przez dorosłe łóżko, aż po biurko dla przedszkolaka czy ucznia. Meble Lara zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami designu. Kolekcja jest subtelna a jednocześnie solidna i trwała dzięki zastosowaniu wyjątkowo wytrzymałej płyty komórkowej. Prosta i elegancka forma mebla pozwala umeblowanie pokoju każdego dziecka - dziewczynki i chłopca. Połączenie formy mebli ze spokojną, jasną kolorystyką sprawia, że dobrze prezentują się w każdym wnętrzu. W meblach Lara zastosowano wysokiej jakości systemy pracy mebli eliminują efekt trzaskania i zapewniają ciche i delikatne domykanie. Pozawalają mamie ze swobodą poruszać się po pokoju malucha podczas jego snu.

System Lara Zobacz kolekcję

Szafka nocna z kolekcji Lara w kolorze:

  • biały + perłowy (wanilia) + wenge

Integralny element dziecięcej sypialni.

Drzwi szafki wyposażone są w wysokiej jakości system cichego zamykania. Wewnątrz szafki znajduje się jedna półka. Szafka nocna wykonana jest z wytrzymałej płyty komórkowej i płyty MDF (półka wewnątrz wykonana z płyty laminowanej).

Cechy

  • wykonanie jest z płyty MDF
  • atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci