Pinio Meble

Barcelona łóżeczko 120x60

869,00
Termin realizacji: 4-6 tygodni
szerokość: 68 cm
wysokość: 87 cm
głębokość: 124 cm
 • kolor: biały
dekor *
wymagane, opcje: 2 wyczyść
Wybierz materac
 • Materac 11cm / 60cm / 120cm pinio sensitive
  299,00 PLN
 • Materac 8cm / 60cm / 120cm pianka
  92,00 PLN
 • Materac 8cm / 60cm / 120cm pianka + kokos
  115,00 PLN
 • Materac 8cm / 60cm / 120cm pianka + lateks
  140,00 PLN

Opis

Kolekcja mebli Barcelona to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonania i posiada magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem.

 Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. Barcelona adresowana jest zarówno do pokoików maluszków, jak i starszych dzieci. Dzięki dodatkowym bryłom pozwala cieszyć się meblami od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może jeszcze dłużej. Barcelona nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii: El Rey, La Camiseta, La Prenda czy El Abrigo. Dodatkowo, na specjalne życzenie, Pinio wykona dowolny napis, dzięki czemu możemy w prosty i jednocześnie efektowny sposób, spersonalizować meble naszego dziecka. Kolekcja Pinio Barcelona dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym - białym i ciepłym wanilowym.

System Barcelona

Łóżeczko pod materac 120 x 60 cm z kolekcji Barcelona dla niemowlaka w kolorze:

 • biały / perłowym (waniliowy)

Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki.Wykonane jest z litego drewna sosnowego. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.Produkt jest atestowany i zgodny z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Łóżeczko Barcelona wyposażone jest w dekor z napisem El Rey (hiszp. król) lub La Reina (hiszp. królowa) do wyboru dla małego chłopca lub dziewczynki.

Dostępne jest bez materaca.

Do łóżeczka można dokupić szufladę.

Do pobrania