Skandica

System Jorgen komoda 4

1279,00
Termin realizacji: 3-5 tygodni
szerokość: 107 cm
wysokość: 74 cm
głębokość: 45 cm
  • kolor blatu: biały
kolor *
wymagane, opcje: 3 wyczyść

Opis

Styl skandynawski to jeden z najpopularniejszych sposób aranżacji wnętrz, który wraz upływającym czasem nie traci na popularności.

Tak urządzone mieszkanie będzie zawsze wyglądać stylowo i do tego będzie funkcjonalne. Styl skandynawski doskonale łączy się z nowoczesnością, często przełamując jej surowy charakter.

Efektem tej synergii jest nowa kolekcja mebli Skandica Jorgen. To doskonały przykład na minimalistyczne wzornictwo w skandynawskim stylu.

Meble z tej kolekcji cechuje powiew świeżego i lekkiego designu połączonego z maksymalną funkcjonalnością. Meble wchodzące w skład kolekcji Skandica Jorgen to meble bez zbędnych ozdobników o geometrycznych, prostych kształtach. Może się wręcz wydawać, że ich design jest niezbyt wyszukany. Ale to właśnie ta prostota pozwala wpasować je praktycznie do każdego wnętrza.

Ponadto, tak jak większość mebli w stylu skandynawskim, ich głównym zadaniem jest służenie właścicielowi wnętrz. Przede wszystkim mają być pojemne i funkcjonalne, a takie bez wątpienia są meble wchodzące w skład kolekcji Skandica Jorgen.

System Jorgen

Komoda 4 z kolekcji mebli Jorgen w kolorze:

  • blat i wieniec dolny: biały
  • front i bok korpusu: zielony / szary / dąb złoty

Cechy

  • korpus mebla wykonany został z wysokiej jakości płyty laminowanej
  • bardzo masywne nogi w komodzie zostały wykonane z litego drewna dębowego. Zamontowano je w specjalnie zaprojektowanych metalowych gniazdach, przykręconych za pomocą śrub do dolnego wieńca komody. Nogi zostały wykończone lakierem bezbarwnym
  • komoda wyposażona została w cztery pojemne szuflady otwierane za pomocą systemu „Push up!”. Wystarczy lekko nacisnąć front, aby otworzyła się sama. Szuflady te opierają się na nowoczesnych prowadnicach zamontowanych pod spodem, dzięki czemu nie są widoczne i pracują bardzo lekko. Prowadnice zostały wyposażone w poręczną regulację.
  • mebel wysyłamy w paczkach do samodzielnego montażu, własnym transportem .W paczkach znajduje się instrukcja montażu oraz okucia.