Tobo

System BLOKK - PW60 - półka wisząca

95,00
Termin realizacji: 2-5 tygodni
szerokość: 60 cm
wysokość: 28 cm
głębokość: 25,8 cm
  • kolor szafek zamkniętych: biel arktyczna
  • kolor szafek otwartych i półek: dąb dziki
  • kolor korpusu: szary

Opis

Meble RTV Blokk to prostota w nowoczesnym wydaniu. Kolekcja ujmuje swoim minimalizmem i funkcjonalnością, pozwalając dostosować się do każdego wnętrza.

Skonstruowana w taki sposób, aby umożliwić swobodne oraz dowolne zaaranżowanie przestrzeni. Składa się z modułów wiszących i stojących, które można dowolnie ze sobą zestawiać, co pozwala na nieskończoną ilość aranżacji.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, dolne elementy można w każdej chwili prze aranżować, bez potrzeby użycia narzędzi. Decydując się na kolekcję Blokk otrzymujesz nie jeden, lecz wiele mebli.

System Blokk Zobacz kolekcję

Meble Blokk dostępne są w kolorze:

  • biel arktyczna (szafki zamknięte) + dąb dziki (szafki i półki otwarte) + szary (korpusy szuflad)

Półka wisząca Blokk charakteryzuje się prostym, uniwersalnym, designem, pasującym do każdego typu wnętrza. Jest doskonałym miejscem do wyeksponowania książek lub innych dodatków. Otwarta góra nie ogranicza gabarytów przedmiotów. Półka wykonana jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm w kolorze dębu. Przykręcana do ściany za pomocą konfirmatów.Kolekcja RTV Blokk wykonana jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm w klasie higienicznej E1 zgodnie z normą PN-EN14322, oklejonej obrzeżem ABS o grubości 1 mm.

Korpusy szuflad wykonane są z płyty laminowanej o grubości 16 mm, oklejonej obrzeżem ABS o grubości 1 mm. Szuflady oraz szafki otwierane są bezuchwytowo w systemie push to open. Długość szuflad to 35 cm, posiadają częściowy wysuw. W szafkach wiszących zastosowano okucia z mechaniczną blokadą pełnego otwarcia, która zapobiega opadaniu frontu. W celu zwolnienia blokady, należy delikatnie podnieść front szafki. Dolne moduły zostały wyposażone w antypoślizgowe naklejki (bompony), które zapewniają stabilne zestawienie modułów i jednocześnie pozwalają na swobodne prze aranżowanie przestrzeni.