Pinio Meble

Pinio szafka nocna

429,00
Termin realizacji: 4-6 tygodni
szerokość: 40 cm
wysokość: 40 cm
głębokość: 40 cm
kolor *
wymagane, opcje: 2 wyczyść

Opis

Kolekcja mebli Barcelona to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonania i posiada magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem.

 Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. Barcelona adresowana jest zarówno do pokoików maluszków, jak i starszych dzieci. Dzięki dodatkowym bryłom pozwala cieszyć się meblami od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może jeszcze dłużej. Barcelona nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii: El Rey, La Camiseta, La Prenda czy El Abrigo. Dodatkowo, na specjalne życzenie, Pinio wykona dowolny napis, dzięki czemu możemy w prosty i jednocześnie efektowny sposób, spersonalizować meble naszego dziecka. Kolekcja Pinio Barcelona dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym - białym i ciepłym wanilowym.

System Barcelona Zobacz kolekcję

Szafka nocna Pinio w kolorze białym lub perłowym

Jest to integralny element dziecięcej sypialni. Wyposażona jest w dwie szuflady. Została wykonana z naturalnego drewna sosnowego. Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi.