Pinio Meble

Pinio biurko 120x60

889,00
Termin realizacji: 4-6 tygodni
szerokość: 120 cm
wysokość: 76 cm
głębokość: 60 cm
kolor *
wymagane, opcje: 2 wyczyść

Opis

Kolekcja mebli Barcelona to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonania i posiada magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem.

 Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. Barcelona adresowana jest zarówno do pokoików maluszków, jak i starszych dzieci. Dzięki dodatkowym bryłom pozwala cieszyć się meblami od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może jeszcze dłużej. Barcelona nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii: El Rey, La Camiseta, La Prenda czy El Abrigo. Dodatkowo, na specjalne życzenie, Pinio wykona dowolny napis, dzięki czemu możemy w prosty i jednocześnie efektowny sposób, spersonalizować meble naszego dziecka. Kolekcja Pinio Barcelona dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym - białym i ciepłym wanilowym.

System Barcelona Zobacz kolekcję

Biurko 120 x 60 cm to uniwersalny mebel, który może być zastosowany do wszystkich kolekcji.Występuje w kolorach:

  • biały / perłowym (waniliowy)

Dostępne jest tylko z szafką po prawej stronie. Wewnątrz szafki znajduje się jedna półka w połowie wysokości.Biurko wykonane jest z litego drewna sosnowego, z wyjątkiem półki. Wewnątrz jedna półka, która wykonana jest z płyty meblowej. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi.