Pinio Meble

Parole szafa 2-drzwiowa

2229,00
Termin realizacji: 4-6 tygodni
szerokość: 121 cm
wysokość: 209 cm
głębokość: 61 cm
  • kolor: biały
kolor uchwytów i nadruków *
wymagane, opcje: 3 wyczyść
dodatkowa półka *
wymagane, opcje: 2 wyczyść
tabliczka z imieniem dziecka *
wymagane, opcje: 2 wyczyść

Opis

Parole to klasyczna, subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży, inspirowana popularnym stylem prowansalskim.

Chcąc dać jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych, zaprojektowaliśmy urocze grafiki, które nadrukowane na drzwiach szafy i komody tworzą niepowtarzalny klimat, zarówno w pokoju niemowlęcia, jak i starszego dziecka. Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym.

System Parole Zobacz kolekcję

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Parole w kolorze białym, elementy wykończeniowe - uchwyty występują w połączeniu z uroczymi nadrukami: zielone z nadrukiem kokardką, brązowe z nadrukiem konika na biegunach.

Szafa posiada pojemną szufladę na całej szerokości mebla. Drzwi oraz szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem.

Szafa wykonana jest z płyty MDF, półki i boki szuflad z płyty laminowanej. Wewnątrz szafy znajduje się przegroda pionowa, półki oraz drążek na ubrania. Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym. Wyposażone jest w dwie szuflady.

Dodatkowo, na życzenie, meble są personalizowane imieniem dziecka, imię dziecka proszę podać w informacjach do zamówienia.

Produkt do samodzielnego montażu.