Pinio Meble

Lara szuflada 200x90

449,00
Termin realizacji: 4-6 tygodni
szerokość: 199 cm
wysokość: 18 cm
głębokość: 94 cm
  • kolor: biały + perłowy + wenge

Opis

Lara to doskonale skomponowany zestaw mebli dziecięco-młodzieżowych, stworzony z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez dziecko.

Dowodzą temu wchodzące w jego skład bryły począwszy od łóżeczka dla niemowlęcia, przez dorosłe łóżko, aż po biurko dla przedszkolaka czy ucznia. Meble Lara zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami designu. Kolekcja jest subtelna a jednocześnie solidna i trwała dzięki zastosowaniu wyjątkowo wytrzymałej płyty komórkowej. Prosta i elegancka forma mebla pozwala umeblowanie pokoju każdego dziecka - dziewczynki i chłopca. Połączenie formy mebli ze spokojną, jasną kolorystyką sprawia, że dobrze prezentują się w każdym wnętrzu. W meblach Lara zastosowano wysokiej jakości systemy pracy mebli eliminują efekt trzaskania i zapewniają ciche i delikatne domykanie. Pozawalają mamie ze swobodą poruszać się po pokoju malucha podczas jego snu.

System Lara

Szuflada do łóżka 200 x 90 cm z kolekcji Lara w kolorach:

  • biały + perłowy (wanilia) + wenge

Szuflada MDF to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka. Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie. Szuflada może pełnić funkcję drugiego spania po umieszczeniu w niej materaca 190 x 90 cm.Wykonana jest z płyty MDF (front) oraz z płyty meblowej (boki i dno).

Materac nie wliczony w cenę szuflady.

Cechy

  • wykonanie jest z płyty MDF
  • atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci