Pinio Meble

Lara komoda 3-szufladowa

1399,00
Termin realizacji: 4-6 tygodni
szerokość: 110 cm
wysokość: 88 cm
głębokość: 57 cm
  • kolor: biały + perłowy + wenge

Opis

Lara to doskonale skomponowany zestaw mebli dziecięco-młodzieżowych, stworzony z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez dziecko.

Dowodzą temu wchodzące w jego skład bryły począwszy od łóżeczka dla niemowlęcia, przez dorosłe łóżko, aż po biurko dla przedszkolaka czy ucznia. Meble Lara zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami designu. Kolekcja jest subtelna a jednocześnie solidna i trwała dzięki zastosowaniu wyjątkowo wytrzymałej płyty komórkowej. Prosta i elegancka forma mebla pozwala umeblowanie pokoju każdego dziecka - dziewczynki i chłopca. Połączenie formy mebli ze spokojną, jasną kolorystyką sprawia, że dobrze prezentują się w każdym wnętrzu. W meblach Lara zastosowano wysokiej jakości systemy pracy mebli eliminują efekt trzaskania i zapewniają ciche i delikatne domykanie. Pozawalają mamie ze swobodą poruszać się po pokoju malucha podczas jego snu.

System Lara

Komoda trzyszufladowa z kolekcji Lara w kolorze:

  • biały + perłowy (wanilia) + wenge

Komoda jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu szuflad w wysokiej jakości system cichego zamykania. Pozwala on na swobodne użytkowanie produktu nawet podczas snu dziecka. Komoda wykonana jest z płyty komórkowej oraz płyty MDF (korpusy szuflad wykonane z płyty laminowanej).

Do komody można dokupić demontowalny przewijak.

Cechy

  • wykonanie jest z płyty MDF
  • atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci

Do pobrania